loadingimg

Wczytuję dane...
Potrzebujesz pomocy??


biuro@naturica.pl

Facebook

Apteczka Babci Agafii

to swoisty fenomen na rynku kosmetyków. Chociaż nie są nowością, to na rynku polskim zaczęły istnieć od niedawna. Naturalny skład, brak sztucznych składników, uczulających parabenów, chemicznych barwników – to główne cechy produktów tworzonych z myślą o miłośnikach ekologicznych rozwiązań. Chociaż kosmetyki ze wschodu powstają na bazie starych, zamierzchłych  receptur, to doskonale odnajdują swoje zastosowanie w dzisiejszych czasach.
 

Kosmetyki z Apteczki Babci Agafii to produkty,
których główne składniki to wyciągi z ziół, organiczne ekstrakty z roślin leczniczych, oleje naturalne. Wszystkie te dobra natury znajdują zastosowanie w szamponach do włosów, maseczkach na twarz, balsamach do ciała, maściach leczniczych i dermatologicznych.

Kosmetyki z Apteczki Babci Agafii istnieją na rynku od 2002 r. Przez te 15 lat zyskały uznanie klientów, bo zostały stworzone właśnie z myślą o nich. Cała linia kosmetyków stworzona była nie przez sztab specjalistów, ale według zapisków zielarki Agafii Ermakowej z Syberii. Co da się wyraźnie odczuć w podczas stosowania. Wszystkie receptury opierają się na mądrościach ludowych i magicznej mocy ziół.

Apteczka Babci Agafii to doskonała alternatywa dla nudnych kosmetyków dostępnych w każdej drogerii. Są tanie, naturalne i skuteczne.

Warto dodać, że wszystkie kosmetyki posiadają certyfikat ICEA, który potwierdza ich skuteczność, bezpieczeństwo stosowania i naturalność.

Daj się uwieść naturalnym mieszankom ziołowym, które doskonale znały nasze babcie i prababcie. Daj się skusić i wypróbuj kosmetyki z Apteczki Babci Agafii.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 20 / 34