loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Potrzebujesz pomocy??

biuro@naturica.pl

Facebook

Decydując się na kupno kosmetyku dla naszego dziecka warto najpierw przeczytać skład, który znajduje się na opakowaniu. Dobre kosmetyki dla dzieci posiadają odpowiednie atesty, nie zawierają barwników, parabenów, alkoholu, substancji zapachowych. Poza tym musza być skuteczne, nie podrażniać skóry, a delikatnie ją pieścić i pielęgnować.

Najpopularniejsze kosmetyki dla dzieci, bez których nie jest możliwa pielęgnacja to: mydełko, puder, mleczko, olejek do kąpieli, szampon do włosów, oliwka, krem na odparzenia, chusteczki nawilżane.

Na co zwracać uwagę kupując kosmetyki dla dziecka?

  • Warto wiedzieć jaką skórę ma nasze dziecko, by odpowiednio dobrać do niej kosmetyk. Skóra maluszka jest tak delikatna i wrażliwa, że łatwo ulega podrażnieniom. Dzięki, które są alergikami powinny być pielęgnowane specjalistycznymi kosmetykami dostępnymi w aptece.

  • Decydując się na kosmetyki kupujmy cały zestaw od jednego producenta. Często bywa tak, że kosmetyki są skomponowane tak, by jeden uzupełniał drugi.

  • Nie oszczędzajmy! Nie warto kupować kosmetyku bo jest tani – skóra naszego dziecka jest tak subtelna i delikatna, że jeśli dojdzie do jej podrażnienia, będziemy musieli wydać fortunę na terapię, która pozwoli jej wrócić do dobrej kondycji.

  • Wybierajmy kosmetyki sprawdzonych producentów. Kosmetyki dla dzieci z katalogu sklepu Naturica zyskały pozytywne opinie konsumentów dlatego z czystym sercem możemy polecić nasze produkty, szczególnie produkty zawierające wyciągi z ziół, gdyż są naturalne.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 8 / 8