loadingimg

Wczytuję dane...
Naturalna basma irańska do barwienia włosów- kolor czarny Fitokosmetic Rosja
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:5,28 PLN
Koszt wysyłki od: 10.50 PLN
Produkt dostępny!
 • Producent: Fitokosmetic
średnia: 5.0  ocen: 4
Polecamy również
 • Opis produktu
 • Nie jesteś zadowolona ze swojej starej farby?
 • Chciałabyś odżywić kolor i spróbować czegoś nowego?
 • Lubisz eksperymenty?
 • Ale jednocześnie nie chcesz zniszczyć włosów?
 • Chcesz mieć nową fryzurę, ale nie chcesz wydawać dużo kasy na koloryzację?

W takim razie spróbuj basmy. Basma to naturalny roślinny barwnik, który nie niszczy włosów, nadaje im piękny kolor i jest przyjazny dla środowiska. Czy można chcieć czegoś więcej? No można! 

Można jeszcze chcieć:

- Naturalnych, błyszczących, żywych kosmyków

- Wzmocnionych korzeni i poprawionej struktury włosa

- Elastycznych, grubych pukli, które łatwo się rozczesują

- Nowoczesnego koloru jakiego nie uzyskamy stosując farby z amoniakiem

I to wszystko właśnie zyskasz stawiając na naturalną basmę do włosów. Dlaczego basma jest warta naszej uwagi? Basma to nic innego jak sproszkowany indygowiec farbiarski, półkrzew pochodzący z Afryki Zachodniej. Zaufajmy więc naturze i wyrzućmy do kosza sztuczne barwniki, a nasze włosy pięknie nam podziękują blaskiem i elastycznością.

W czym ten produkt jest lepszy od klasycznych farb dostępnych na sklepowych półkach?

Henna-krem to połączenie naturalnej henny irańskiej i naturalnych składników, dzięki temu nie niszczy włosów, ale wzmacnia je od wewnątrz i chroni kolor.

 

Sposób użycia:

Farbowanie włosów na ciemne kolory: Mieszankę henny i basmy od 25-100g(w zależności od długości włosów) zalać wodą w o temperaturze minimum 80 0C i dokładnie wymieszać do uzyskania konsystencji gęstej śmietany. Proporcje basmy i henny dobieramy indywidualnie, w zależności od pożądanego koloru.  Lekko schłodzoną mieszankę rozprowadzamy równomiernie na całej długości włosów (włosy powinny być czyste i suche), zaczynając od tyłu głowy w kierunku do przodu, następnie zakładamy czepek (najlepiej foliowy), a na to ogrzany turban lub czapkę. Czas koloryzacji to od 30 minut do 2 godzin, w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy uzyskać. Po tym czasie myjemy włosy bez zużycia szamponu do momentu, aż ściekająca woda nie będzie zabarwiona. Ostateczny kolor pojawi się po około 24 godzinach, jednak zaleca się umycie włosów szamponem po 2-3 dniach.

Środki ostrożności: Nie zaleca się stosowania farby na bazie henny i basmy wcześniej niż dwa tygodnie po chemicznym farbowaniu włosów.W przypadku zabrudzenia skóry twarzy i szyi mieszanką basmy i henny, należy niezwłocznie zmyć ciepłą wodą z mydłem.W przypadku dostania się do oczu niezwłocznie przepłukać je wodą.Do przygotowania mieszanki nie należy używać metalowych misek ani łyżek, henna jak i basma kontakcie z metalem tracą swoje właściwości.Nie zaleca się farbowania blond włosów basmą bez dodatku henny.

Skład INCI:  

Indigoferia Tinctoria Leaf Powder.

Pojemność: 25 ml

Kraj pochodzenia: Federacja Rosyjska

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...