loadingimg

Wczytuję dane...
Jogurtowa Kuracja do włosów słabych i łamliwych z proteinami mlecznymi i olejkiem arganowym BingoSpa 1000 ml
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:36,59 PLN
Koszt wysyłki od: 9.80 PLN
Produkt dostępny!
 • BingoSpa
 • Producent: BingoSpa
średnia: 5.0  ocen: 7
 • Opis produktu

Latte Forte - kuracja do włosów z jogurtem i proteinami mlecznymi BingoSpaJogurtowa Kuracja do włosów słabych i łamliwych z proteinami mlecznymi i olejkiem arganowym BingoSpa  1000 ml


To Profesjonalna formuła BingoSpa do włosów suchych i łamliwych. 

Proteiny w postaci naturalnej i zhydrolizowanej są klasycznymi substancjami czynnymi, stosowanymi do pielęgnacji, regeneracji i ochrony włosów. Nie powodują podrażnień a poprzez tworzenie na powierzchni filmu ochronnego - zmniejszają agresywność substancji chemicznych wobec włosów, a ponadto mają pozytywny wpływ na stopień włosów (pełnią rolę naturalnego czynnika nawilżającego – NMF, który wywiera znaczny wpływ na wygląd i elastyczność włosów). Są adsorbowane przez komórki włosów w stopniu proporcjonalnym do ich zniszczenia.

 

 


Latte Forte - kuracja do włosów z jogurtem i proteinami mlecznymi BingoSpaJeśli chcemy zregenerować i odżywić włosy - zniszczone i przesuszone, powinniśmy dostarczyć im protein i aminokwasów – ich własne cząstki budulcowe, by zregenerować uszkodzoną strukturę.

 

 Kuracja oparta jest zasadzie dostarczenia komórkom włosa optymalnej ilości ich podstawowego budulca: protein i aminokwasów. Aby zintensyfikować ich absorpcję preparat wzbogacono o naturalne lipidy, węglowodany, wapń, fosfor, sód, witaminy B1, B2 i B6.
 

Efekt: pełne blasku, nawilżone i sprężyste włosy.

 
Opakowanie preparatu wystarcza na 40 zabiegów.


Opinie o Jogurtowej Kuracji do włosów słabych i łamliwych z proteinami mlecznymi i olejkiem arganowym BingoSpa

Maskę nakłada się bardzo przyjemnie, ma odpowiednią konsystencję, nie jest zbyt wodnista, ani też strasznie zbita, jest w sam raz. Zapach... hm no mi osobiście za bardzo się nie podoba, ale nie jest aż tak intensywny, żeby nie można było wytrzymać;) Maskę nakładałam na całą długość włosów, wmasowując ją w skórę głowy. Pozostawiałam na ok. 20 minut po czym zmywałam. 

Po tych 5 dniach zauważyłam poprawę wyglądu włosów. Stały się bardziej błyszczące i nie plączą się już tak bardzo. Nie przetłuszczają się już. Kiedyś musiałam myć głowę co drugi dzień, a teraz zauważyłam, że spokojnie mogę myć co 3 dni i nie są przetłuszczone. Co do wypadania: tu ciężko stwierdzić, bo fakt ostatnio już przestały mi tak wypadać włosy, ale nie wiem, czy jest to związane z końcem tego jesiennego okresu, gdzie zawsze włosy leciały mi potwornie z głowy. 
Po tych 5 dniach stosuje nadal kurację raz w tygodniu. 
PLUSY:
-> duże opakowanie ( starcza na ok. 40 zabiegów)
-> przyjemna konsystencja
-> poprawa kondycji włosów
MINUSY:
-> zapach
-> brak dokładnych informacji na opakowaniu jak stosować produkt
Ocena: 8/10

 
chocoo-ladyPrzyznam, że zastanawiałam się, czy moje włosy dobrze zareagują na ten kosmetyk. Nieszczególnie lubią się na dłuższą metę z proteinami, reagując przesuszeniem. Nic takiego jednak nie nastąpiło, ale nie dopuszczałam do sytuacji, żeby włosy były tylko i wyłącznie 'karmione'' tą maską. 
Efekty daje cudne, włosy wyglądają tak jak lubię - są odżywione, błyszczące i jest ich dużo (jak na ich możliwości). Robią się również zdyscyplinowane, jak ja to nazywam, czyli nie ma mowy o żadnym wywijaniu ;-) Kosmetyk stosuję również na skórę głowy i nie ma mowy o obciążeniu, skóra jest miło ukojona.

Na tym zdjęciu są właśnie po tej masce. Akurat robione w cieniu, więc nie widać, jak ładnie odbijały światło. Ogólny efekt na włosach jednak bardzo mnie zadowala :)

Naratunekwlosom.blogspot.com


Pojemność 1000 ml

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...