loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Potrzebujesz pomocy??

biuro@naturica.pl

Facebook

Codzienna kąpiel to chwila relaksu po ciężkim dniu, czas tylko dla Ciebie. Warto sprawić, by taka kąpiel była przyjemna i pozytywne wpływała na twoje ciało. Jeśli nie masz pomysłu jak sprawić sobie przyjemność – to jesteś na właściwej stronie. Tutaj na pewno znajdziesz to czego szukasz, a wybór jest naprawdę ogromny!

Żele pod prysznic, mydła, sole do kąpieli – takie głównie kosmetyki będą cię wspomagać w chwilach relaksu. Dlatego nie krępuj się! Wybieraj, przebieraj do woli! Zrób sobie prywatne SPA!

Tymczasem pamiętaj o zasadach dobrej kąpieli.

Aby kąpiel spełniała swoją rolę i relaksowała, a przy okazji nie obciążała układu krążenia powinna:

  • Trwać nie dłużej niż 45 minut
  • Mieć zoptymalizowaną temperaturę powietrza i wody, woda nie powinna mocno przekraczać temperatury ciała, bo to mocno obciąża serce, w ogóle cały układ krwionośny i nadmiernie rozszerza naczynia krwionośne, które pod wpływem gorąca będą pękać tworząc na skórze brzydkie pajączki

Pamiętaj, by po kąpieli nałożyć na ciało balsam i szybko ubrać szlafrok. Rozgrzane ciało łatwo przeziębić. Daruj sobie także wszelkiego rodzaju świece zapachowe, podgrzewacze. Tak, to prawda, że pięknie pachną i wprawiają w dobry nastrój, ale wydzielają dwutlenek węgla. Zdecydowanie lepiej jest użyć soli aromatyzowanych lub innych kosmetyków do kąpieli o zniewalającym zapachu, a takich w naszym katalogu jest mnóstwo.

Zresztą… sprawdźcie sami!


  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 60 / 66