loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Potrzebujesz pomocy??

biuro@naturica.pl

Facebook

Rosyjskie kosmetyki naturalne

to szeroka gama produktów ekologicznych, naturalnych i organicznych.  Wśród proponowanych produktów znajdziemy szeroką gamę kosmetyków do różnych typów cery i różnych rodzajów włosów. Jeśli dasz się uwieść zachwycającej sile roślin i ziół sam się przekonasz, że dokonałeś najlepszego wyboru.
 

Rosyjskie kosmetyki naturalne powstają na bazie składników pochodzących z bogatych w cudowne skarby Matki Natury rejonów: Rosji, Białorusi, Syberii, a łączy je jedno – bogactwo minerałów, których na co dzień bardzo nam brakuje. Te wszystkie unikalne składniki sprawiają, że rosyjskie kosmetyki naturalne są skuteczne i coraz częściej wybierane przez naszych klientów.
 

Kolejną zaletą rosyjskich kosmetyków naturalnych jest cena.

Bardzo przyjazna klientowi i zachęcająca do wypróbowania. Jeśli cena wydaje ci się podejrzana – tłumaczymy – jesteś w błędzie, tu nie ma haczyka. Rosyjskie kosmetyki naturalne są tak tanie, bo do ich procesu produkcyjnego nie potrzeba drogich zapychaczy jak oleje mineralne, parafina, czy drażniących SLSów. Zioła, wyciągi z roślin leczniczych, oleje naturalne na takie komponenty stawiają producenci, a Naturica jako sklep prowadzący sprzedaż tychże kosmetyków może ze swojej strony zapewnić, że każdy kto postawi na naturę -  na pewno się nie zawiedzie.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 20 / 62