loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Potrzebujesz pomocy??

biuro@naturica.pl

Facebook

Nogi, ach te nogi!
Niedoceniane, bardzo często pomijane w pielęgnacji, a są przecież tak bardzo ważne. O pielęgnacji stóp przypominamy sobie zwykle latem, gdy musimy zdjąć ciężkie buty, grube skarpety i „przesiąść” się w japonki. Wtedy też bardzo często okazuje się, że mamy popękane pięty, niezadbane paznokcie i przesuszoną skórę na podeszwach i między palcami. Dlaczego nie dbamy o skórę stóp w ciągu roku? Prawdopodobnie dlatego, że na rynku kosmetyków wcale nie ma zbyt dużego wyboru specyfików do pielęgnacji stóp. Chyba czas to zmienić!

Naturica w trosce o Państwa stopy przygotowała bogaty wachlarz naturalnych produktów do pielęgnacji stóp. Wśród nich znajdziemy:

Sole do kąpieli na każdą dolegliwość
– odparzenia, pieczenie, opuchliznę, nadmierne pocenie się stóp, grzybicę, pękające pięty i spody stóp.

Solanki uzdrowiskowe
– profesjonalne preparaty o działaniu oczyszczającym i przeciwzapalnym

Kosmetyki błotne i borowinowe
– to specyfiki wspomagające leczenie chorób reumatycznych i zwyrodnieniowych

Zabiegi łagodzące podrażnienia


Dbaj o swoje stopy z naszymi kosmetykami, a szybko odnajdziesz komfort chodzenia i poczujesz się mniej zmęczony nawet po ciężkim dniu w pracy.

Jeśli natomiast masz problemy z nadmierną potliwością, wstydzisz się zdjąć butów, wypróbuj Sól BingoSPA do stóp ze skłonnością do pocenia się - szybko odzyskasz pewność siebie, problemy znikną, a twoje stopy jeszcze ci podziękują!


  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 34 / 34