loadingimg

Wczytuję dane...
BingoSpa - Szampon bez sles/sls z kolagenem
    •  
    • poprzedni
Cena:12,50 PLN
Koszt wysyłki od: 10.50 PLN
Produkt dostępny!
  • BingoSpa
  • Producent: BingoSpa
średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu

Szampon bez SLES/SLS z kolagenem

BingoSpa - 
Szampon bez SLES/SLS z kolagenem

Każdy pragnie mięć piękne i zdrowe włosy, gdyż jest to wyjątkowa wizytówka świadcząca o naszej schludności, podkreślająca każdy typ urody. Jednakże nie każdy może stosować bez problemu dostępne na rynku kosmetyki pielęgnacyjne, gdyż zawierają one substancje, które mogą drażnić. Do takich substancji zalicza się między innymi laurylosiarczan sodu oraz etoksylowany laurylosiarczan sodu, skrótowo nazywane SLES i SLS. Dla większości osób nie mają one wpływu na komfort używania kosmetyków jednakże, osoby posiadające bardzo wrażliwą skórę mogą mieć nieprzyjemne odczucia w związku ze stosowaniem kosmetyków je zawierających. Właśnie z myślą o takich ludziach oraz wszystkich tych, którzy pragną mieć piękne włosy powstał szampon bez SLES i SLS z kolagenem firmy BingoSpa.

Dodatkowym atutem tego preparatu jest to, że w jego składzie znajduje się kolagen – biopolimer, którego białka są tożsame z tymi, jakie znajdują się w ludzkiej skórze i we włosach. Kolagen, jaki zawarty jest w kosmetykach, z reguły otrzymywany jest z ryb morskich. Jego głównym zadaniem jest ochrona struktury włosów jak i skóry przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Doskonale nawilża on skórę i włosy. Docierając w głąb włosów nawilża je i powoduje, że łuski włosowe zamykają się. Właśnie, dlatego włosy są gładsze i miękkie w dotyku, a zarazem bardziej sprężyste i łatwiejsze do ułożenia.

Kolagen ma też zbawienny wpływ na skórę głowy – regeneruje ją i łagodzi podrażnienia. Nawilża ją oraz dotlenia, przez co jest ona lepiej ukrwiona, co z kolei doskonale wpływa na kondycję cebulek włosowych. Kolagen tworzy również specjalny film ochronny na skórze i na włosach, który zapobiega wnikaniu w nie szkodliwych substancji.

Stosowanie szamponu bez SLES i SLS z kolagenem nie odbiega niczym od używania innych szamponów – wystarczy w mokre włosy i skórę głowy wetrzeć preparat, wmasować i dokładnie spłukać, po czym zostawić włosy do wyschnięcia lub wysuszyć je suszarką. Jeśli zaś chce się otrzymać naprawdę zjawiskowe efekty po umyciu włosów warto nałożyć na nie odżywkę lub serum wzmacniające. 

Pojemność: 100 ml


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...