loadingimg

Wczytuję dane...
Naturalna Sól Kąpielowa z Ciechocinka 1 kg
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:14,70 PLN
Koszt wysyłki od: 9.80 PLN
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
 • Producent: Krynickie Spa
średnia: 4.3  ocen: 3
Polecamy również
 • Opis produktu

Wiele osób docenia walory kąpieli z dodatkiem soli, jednak na rynku pojawia się wiele produktów, które niestety są chemicznie wytwarzane, a ich wartości odżywcze właśnie przez takie działanie są minimalizowane.

            Ciechocińska Sól Kąpielowa to produkt w stu procentach naturalny, wytwarzany w Zabytkowej Warzelni Soli w Ciechocinku.

Bogaty skład mineralny jak choćby,

 • magnez,
 • wapń,
 • siarczany
 • i węglowodany

ma prozdrowotny wpływ na skórę. Poprawia elastyczność oraz ma ogromny wpływ na odprężenie, zrelaksowanie się podczas kąpieli. Jednak to tylko niewielka część możliwości prezentowanych przez ten właśnie produkt. 

Lecznicze walory Ciechocińskiej Soli Kąpielowej doceniane są przez wielu specjalistów i fachowców w dziedzinie kosmetyki, kosmetologii, fizykoterapii. Sól doskonale łagodzi problemy natury zwyrodnieniowej, jak choćby choroby reumatologiczne, problemy po złamaniach, zwichnięciach, skręceniach, łagodzi skutki urazów, łagodzi dolegliwości nerwobólowe, dodatkowo posiada bardzo ważne składniki łagodzące problemy związane z alergiami skórnymi, minimalizuje skutki nadciśnienia, czy choroby naczyń obwodowych.

Stosowanie jej podczas ciepłych kąpieli sprawia, że, wszystkie wartościowe składniki odżywcze, mineralne i biopierwiastki przenikają w głąb skóry oraz do wnętrza organizmu. Dzięki czemu, tkanki są doskonale odżywiane, oraz pojawia się proces szybszej i skuteczniejszej regeneracji. Osoby posiadające bardzo wrażliwą, poddaną na przesuszenia skórę, śmiało mogą wykorzystywać Sól Ciechocińską do codziennych zabiegów. Osoby z problemami alergicznymi nie muszą obawiać się o elementy drażniące czy przyczyniające się do pogorszenia czy nasilenia czynników alergennych. Dodanie kilku kropli olejku lawendowego, czy z drzewa sandałowego pozwala na odprężenie, relaks i czerpanie z aromaterapii połączonej z walorami leczniczymi kąpieli solankowej.

            Wielu specjalistów zaleca swoim pacjentom kąpiele w solance dzięki czemu znikają problemy z jakimi wielu z nas nie potrafi sobie poradzić w inny sposób.

Zbawienne działanie na stan skóry, poprawa krążenia, ale także bardzo atrakcyjna cena produktu, sprawia że każdy z nas może pozwolić sobie na chwile relaksu i dbałości o wygląd naszej skóry. Skóry, która jest przecież niezwykle ważnym elementem na którym odciskają się problemy chorobowe, nadmierny stres czy znużenie towarzyszące nam niestety w nowoczesnym świecie. 

Waga: 1000 g

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...