loadingimg

Wczytuję dane...
Podpaski na dzień na bazie ziół „Nefrytowa świeżość”
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:28,90 PLN
Koszt wysyłki od: 10.50 PLN
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
  • Producent: TianDe
średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu

Podpaski na dzień na bazie ziół "Nefrytowa świeżość" zostały stworzone specjalnie z myślą o kobietach dla których zdrowie jest najważniejsze.

Czy wiesz, że kobiety w ciągu swojego życia zużywają 20 tysięcy podpasek?

Do produkcji zwykłych tanich podpasek producenci używają surowce z przerobionych śmieci. Dlaczego? Większośc z nich pewnie odpowie, że dla wygody kobiet, ale tak naprawdę wcale nie chodzi o wygodnę a o pieniądze. Pierwsze podpaski, których używały nasze mamy, babcie były stworzone z naturalnych materiałów, wraz z upływem lat przyszła era syntetycznych podpasek. A wraz z nią? Choroby kobiecie: zapalenie pochwy, zapalenie macicy, dysplazja szyki mamcicy, zaburzenia cyklu mensturuacyjnego, bezpłodność, zapalenie dróg rodnych! 

Wszystko przez podpaski, które kobiety używają przez tydzień lub dłużej w ciągu miesiąca. 

Jeśli ważne jest dla ciebie twoje zdrowie koniecznie obejrzyj ten film!

Podpaski TianDe zostały tak skonstruowane, że górna warstwa pozwala płynowi łatwo się absorbować. Ultrawchłanialny polimer wciąga nadmiar wilgoci i zapewnia suchość. Ziołowa membrana zawiera lecznicze roślinne ekstrakty. Zewnętrzna warstwa blokuje płyn. Boczne skrzydełka mocno się trzymają i zapewniają komfort podczas ruchu.

Składniki aktywne:

Ekstrakt z mięty pieprzowej zmiękcza skórę, koi podrażnienia, zapewnia uczucie komfortu.

Ekstrakt z kamelii posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwmikroustrojowe. Zmiękcza i nawilża skórę, zapobiega podrażnieniom.


W opakowaniu znajduje się 10 sztuk.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...