loadingimg

Wczytuję dane...
Sól borowinowa BingoSpa 600 g
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena:14,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.50 PLN
Produkt dostępny!
 • BingoSpa
 • Producent: BingoSpa
średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy również
 • Opis produktu

Sól borowinowa BingoSpa 600 g


·       Lubisz sole do kąpieli?

·       Lubisz błogi relaks we własnej łazience?

·       Marzysz o tym by szybciej pozbyć się cellulitu?

·       Masz problemy z suchą skórą?

·       Leczysz się na choroby reumatyczne i zwyrodnieniowe?


Mamy dla ciebie świetnego sprzymierzeńca, który nawilży skórę, pomoże się przy tym doskonale zrelaksować i cieszyć się znikającym cellulitem. Jeśli natomiast cierpisz na choroby zwyrodnieniowe i reumatyczne zapewne ucieszy cię fakt, że dzięki kąpielom w soli BingoSpa, kuracje lecznicze będą skuteczniejsze.

Borowina ma działanie lecznicze i terapeutyczne, doskonale poprawia stan skóry, dlatego jest głównym składnikiem kąpieli i zabiegów regenerujących skórę w ośrodkach rehabilitacji i salonach kosmetycznych. Borowina stosowana jest w Polsce do zabiegów leczniczych już od 1858 roku. Borowina zawiera bituminy, pektyny, ligniny, związki biologicznie czynne, hormony, bakterie, grzyby, celulozę i hemicelulozę oraz kwasy huminowe. Jak widać borowina jest naprawdę bardzo bogato wyposażona w substancje lecznicze. Wart też dodać, że oprócz tego w borowinie znajdziemy niemałe pokłady mikro i makroelementów - siarczany magnezu, potasu, glinu, sodu, związki żelaza, krzemu i wapnia.

Kwasy huminowe znajdujące się w borowinie działają bakteriobójczo, ściągająco i przeciwzapalnie oraz stymulują procesy immunologiczne. Bituminy dostarczają związków o budowie zbliżonej do estrogenów i o podobnym do nich działaniu. Aminokwasy dostarczają nawilżenia, fenolokwasy są naturalnymi antyoksydantami, natomiast fulwokwasy dbają o regeneracje skóry i poprawiają jej działanie bakteriostatyczne, antyutleniające.

Sól możesz wykorzystać na kilka sposobów, nadaje się do: kąpieli, masażu leczniczego. , okładów, peelingu. Sól pozwoli ci się zrelaksować, rozgrzać ciało, wygładzić, odżywić i nawilżyć naskórek.

Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości co do tej soli, wypróbuj jej przynajmniej raz, a nie pożałujesz wyboru. Cena zachęcająca, skuteczność gwarantowana!

Waga: 600 g