Modelowanie sylwetki w gabinecie medycyny estetycznej – poznaj te zabiegi!

0
522

Nie tylko właściwa dieta oraz systematyczny ruch – aby poprawić wygląd ciała, można także udać się do gabinetu medycyny estetycznej!

Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej mogą dać szybko zauważalne i długotrwałe efekty modelowania wyglądu ciała. Stanowią one skuteczne wsparcie dla każdej osoby, która jest na diecie i chce zmienić swoją figurę. Jeśli chcesz zdecydować się na modelowanie sylwetki Kraków (https://www.derma-med.pl/modelowanie-sylwetki/) jest miastem, gdzie działa wiele sprawdzonych gabinetów i klinik medycyny estetycznej. Co oferują swoim klientom?

1. Endermologia

Jednym z bardzo chętnie wykonywanych zabiegów modelowania sylwetki jest endermologia, która polega na wykonaniu intensywnego masażu podciśnieniowego skóry, na przykład w rejonie brzucha, pośladków, ud, czyli tam, gdzie gromadzi się tkanka tłuszczowa.

Zabieg ten pozwala na rozbicie tkanki tłuszczowej, zmniejsza cellulit, rozstępy, powoduje, że skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Dodatkowo pomaga w likwidowaniu obrzęków.

W kwestii jak modelowanie sylwetki Kraków dysponuje gabinetami i klinikami, gdzie zabieg ten może być wykonany w bardzo atrakcyjnych cenach.

2. Zabiegi z falami radiowymi

Fale radiowe są wysoce skuteczne w modelowaniu sylwetki. Dlaczego warto zdecydować się na taki zabieg?

Za pomocą fal radiowych dochodzi do miejscowego podgrzania tkanek, co następnie przekłada się na lepszą pracę komórek skórnych, w szczególności kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność i sprężystość skóry.

3. Mezoterapia

Zabiegi mezoterapii mają bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Są one używane również na ciało.

Zabiegi te polegają na wstrzykiwaniu w skórę odpowiednio dobranych substancji odżywczych, które poprawiają jej kondycję. Mogą być one dobrane także tak, aby przyspieszyć redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej, zlikwidować cellulit.

Osobom chcącym wykonać takie modelowanie sylwetki Kraków oferuje usługi w renomowanych klinikach współpracujących z różnymi producentami preparatów do mezoterapii.

Więcej dostępnych zabiegów modelowania sylwetki w Krakowie można znaleźć na stronach gabinetów oraz klinik.

Leave a reply