Endermologia Warszawa – zwalcz cellulit, rozstępy, tkankę tłuszczową

0
1091

Kobiety, jak i mężczyźni coraz bardziej przywiązują wagę do swojego wyglądu. Nie ma się czemu dziwić, że zapotrzebowanie na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej rośnie. Ponadto często mimo wysiłku fizycznego, intensywnych ćwiczeń, zdrowego stylu życia niektóre partie ciała pozostają oporne na likwidację tkanki tłuszczowej czy redukcję cellulitu. Niezwykle szybko na popularności zyskała endermologia, czyli jeden z najnowocześniejszych zabiegów wykonywanych w walce z niechcianą tkanką tłuszczową, która znajduje się w najbardziej problematycznych strefach. Jest wykonywana za pomocą masażu podciśnieniowego, który działa nie tylko na skórę, ale także tkanki podskórne, stąd też jego skuteczność nawet na najbardziej problematyczne sfery ciała. 

Endermolgia Warszawa – lek na całe zło

Endermologia to niezwykle potrzebny zabieg. Korzystają z niego głównie osoby, które chcą zwalczyć cellulit, poprawić napięcie skóry, ujędrnić skórę czy wymodelować sylwetkę. Właściwie przeprowadzone, nowoczesne oraz innowacyjne zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii pozwolą uatrakcyjnić wygląd klienta, a także pozytywnie wpłynąć na jego samopoczucie. Klienci poszukują zabiegów ujędrniających, o działaniu wyszczuplającym, oczyszczającym oraz poprawiających estetykę, a także napięcie skóry, dlatego zabieg endermologii jest dedykowanych do ich potrzeb. Zabieg endermologii polega na masażu, który jest połączony z podciśnieniem. To on  wspomaga uaktywnienie metabolizmu tkanki tłuszczowej, a w rezultacie stymuluje produkcję włókien kolagenowych, co w konsekwencji prowadzi do szybszej przemiany, eliminacji tkanki tłuszczowej, ujędrnienia. 

Jednak to nie jedyne korzyści, które wynikają z przeprowadzenia zabiegu endermologii. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest wyeliminowanie tkanki tłuszczowej w miejscach najtrudniejszych do zawalczenia, opornych na ćwiczenia czy inne metody farmaceutyczne lub kosmetyczne. Ponadto zabieg oczyszcza organizm z toksyn i poprawia krążenie. Zabiegi mają ogromną popularność wśród kobiet po ciąży, ponieważ doskonale pomagają w redukcji rozstępów i szybkim ujędrnieniu ciała. 

Endermologia na warszawskim Mokotowie

Jeżeli interesuje Ciebie właśnie endermologia Warszawa oferuje wiele gabinetów kosmetycznych świadczących takie zabiegi. Można je stosować na każdej partii ciała, a także twarzy. Za jego sprawą można poprawić  kontur twarzy, zminimalizować widoczność zmarszczek, poprawić jędrność skóry. Ponadto endermologia jest stosowana jako nieinwazyjny lifting. Nie wymagana jest po nim rekonwalescencja. Wprost przeciwnie, po zabiegu zalecana jest aktywność fizyczna dla zwiększenia efektywności i spalania tkanki tłuszczowej. Wystarczy seria 15-20 zabiegów, by znów cieszyć się piękną skórą! W Wellness Empire zabieg jest wykonywany zawsze pod okiem specjalisty, który wcześniej przeprowadza szczegółową i wnikliwą konsultację z pacjentem. Warto oddać się w ręce profesjonalisty, by znów czuć się pięknie w swoim ciele. 

Leave a reply