W jakiej formie najlepiej przyjmować aloes?

0
1230

Tabletki, proszek, a może aloes do picia?  Na rynku jest coraz więcej rozwiązań dla tych, którzy dbają o zdrowie. Polecamy najlepsze.

Większość suplementów ma tradycyjną formę tabletek. To praktyczne rozwiązanie, jednak ma swoje wady. Ci, którzy przyjmują dużo kapsułek, mogą szukać alternatyw, by oszczędzić nieco swój układ trawienny i przełamać rutynę. Dlatego na stronie z suplementami Forever dostępne są też preparaty w formie proszku czy płynu.

Dla kogo suplementy w proszku?

Dzieci bardzo lubią witaminy w formie owocowego proszku do rozpuszczania w wodzie. Wiele osób sięga też po baobab czy spirulinę w proszku. Można dodać je do smoothie czy owsianki, łagodząc nieprzyjemny zapach. Niestety nie wszystkie rośliny równie dobrze znoszą proces suszenia. Składający się głównie z wody aloes lepiej przyswaja się w formie płynnej – stąd taka popularność aloesu do picia i innych aloesowych suplementów Forever.

Kiedy aloes do picia?

Aloes do picia sprawdza się w biegu – nie trzeba go rozrabiać z wodą ani pilnować dawkowania. Przed zakupem warto tylko zwrócić uwagę na skład takiego specyfiku. Na rynku są syropy aloesowe – bardzo słodkie i pełne cukru czy dodatków. Zdecydowanie bardziej korzystny dla zdrowia będzie orzeźwiający aloes do picia w czystej formie. To idealna alternatywa dla napoju izotonicznego. Jest naturalny, a przy tym bogaty w minerały. Może też posłużyć jako baza do soft-drinków. Aloes do picia (https://forever-aloe.pl/) można rozcieńczać lub pić prosto z kartonu.

Inne formy suplementów Forever i innych marek

Ciekawostką mogą być niektóre minerały dostępne w formie olejku. Istnieją płatki magnezowe, które można rozpuścić w kąpieli, by wniknęły przez skórę. Magnez w sprayu można rozprowadzić na skórze. Z kolei witaminę D dla dzieci często poleca się w formie kropel i olejków do stosowania pod język. Dzieci lubią też minerały w formie lizaków czy pastylek. To tylko kilka pomysłów na oryginalną suplementację. Na naszej stronie znajdziesz więcej informacji o suplementach i kosmetykach Forever.

Leave a reply