Księgarnia Gdańsk, czyli ulubione miejsce studentów medycyny?

0
934
księgarnia Gdańsk

W Gdańsku znajduje się jedna z najpopularniejszych uczelni kierunków medycznych, czyli Gdański Uniwersytet Medyczny. Jest to najstarsza oraz największa uczelnia medyczna na północy Polski. Posiada ona wydział lekarski, farmaceutyczny, nauk o zdrowiu i biotechnologiczny – ogółem liczy ponad sześć tysięcy studentów. Jak też pewnie możecie się domyślić, najlepszym przyjacielem każdego studenta medycyny, będzie odpowiednia literatura, na której podstawie będzie zbierał potrzebną mu do wykonywania zawodu wiedzę.

Jak każda uczelnia, tak i Gdański Uniwersytet Medyczny posiada sporych rozmiarów bibliotekę, w której studenci mogą znaleźć niezbędne pomoce naukowy. Niestety, liczba książek zwykle nie jest wystarczająca bądź wypożyczenie ich objęte jest limitem czasowym, tak aby wszyscy studenci mogli zapoznać się z zawartością. Gdzie wówczas szukać pomocy? Czy księgarnia medyczna wyposażona jest w wymagane na uczelni tytuły?

Co oferuje klientom księgarnia Gdańsk?

Oferta jest naprawdę bogata. Ten, kto korzystał, wie, że najlepsza księgarnia medyczna liczy aż sześćdziesiąt tysięcy publikacji. Księgarnia Gdańsk posiada literaturę z dziedziny medycyny, psychologii, pedagogiki, a także różnego rodzaju poradniki. Oferta ta stale poszerzana jest o najnowsze i aktualnie tytuły, dlatego też nie powinniście obawiać się, że w zakupionych książkach znaleźć możecie przedawnione czy nieaktualne informacje. Brzmi dobrze prawda? A jeśli dodamy do tego, że Księgarnia Gdańsk działa już na polskim rynku od trzydziestu lat, to mamy pewność, iż prócz odpowiednich pozycji literackich na półkach, znaleźć możemy na pewno fachowców, który polecą odpowiednie publikacje z dziedziny medycyny.

Jeśli trafiliście na ten artykuł i ubolewacie nad tym, iż nie jesteście z Trójmiasta, to możecie przestać się zamartwiać, ponieważ księgarnia Gdańsk to także sklep internetowy. Z łatwością możecie dokonać zakupu online, a lista tytułów jest tak samo szeroka, jak w sklepie stacjonarnym. Księgarnia Gdańsk ułatwia swoim internetowym klientom poruszanie się po ich stronie internetowej, poprzez wprowadzenie bardzo wygodnego systemu podziału zasobów na poszczególne działy. To bezsprzecznie ułatwia wyszukiwanie potrzebnych pozycji naukowych. Każdy tytuł zaopatrzony jest dodatkowo o obszerny opis i poczytać można także opinie innych klientów, którzy zdecydowali się na zakup danej książki. Oczywiście klienci mają możliwość zapłaty zarówno przelewem, jak i za pobraniem, a przy zakupach powyżej 250 złotych księgarnia Gdańsk pokrywa koszta wysyłki.

Z kolei osobom, które postanowią osobiście odwiedzić miejsce, jakim jest księgarnia Gdańsk, udzielona zostanie fachowa porada i pomoc co do wybranych bądź poszukiwanych tytułów.

Czyli za co studenci cenią tę właśnie księgarnię medyczną?

Odpowiedź na powyższe pytanie zawarliśmy już w zasadzie powyżej, pisząc o możliwości wyboru formy zakupów, a także szerokim wyborze, bo to głównie te czynniki przyciągają tę falę klientów i czynią ową księgarnię medyczną popularną. Studenci bowiem mogą znaleźć tam wszystkie wymagane publikacje, podręczniki czy atlasy, które niezbędne są na kierunkach medycznych. Jeśli decydujemy się zaś na zakupy przez Internet, to dodatkowo zachęcić mogą nas kody rabatowe, które księgarnia Gdańsk oferuje swoim klientom, którzy rejestrują się do newslettera. Dzięki temu otrzymują oni regularnie informacje o bieżących promocjach, a także rabaty na zakupy internetowe.

Jest wiele księgarni, które swoją działalność opierają na obszarze medycznym, jednak doświadczenie, jakie posiada księgarnia Gdańsk, sprawia, że są oni na bieżąco z potrzebami swoich klientów. Orientują się oni najlepiej, czego studenci medycyny, lekarze czy farmaceuci potrzebują i na jakie publikacje powinni stawiać, aby budować solidną markę, dobre imię, a przede wszystkim zadowolenie swoich pacjentów.

Leave a reply